Доставка по Україні

Ви можете оформити замовлення виключно за попередньою оплатою на карту ПриватБанку. Відправлення в регіони здійснюється транспортними компаніями “Укрпошта”, “Нова Пошта”. Звертаємо Вашу увагу, вартість доставки оплачує отримувач по тарифам обраної транспортної компанії.

ВАЖЛИВО!!! При частковій оплаті, замовлення зберігається на відділенні пошти не більше 5 днів,після чого повертається до відправника,без повернення передоплати. Відправка Укрпоштою відбувається після повної оплати товару.

 Способи оплати

Оплата здійснюється на карту ПриватБанку через термінал, додаток Приват24 чи інший зручний для Вас спосіб. Оплата може бути як повна, так і часткова. Мінімальна передплата має складати  150грн, а при сумі замовлення більше 700грн не менше як 20% від суми замовлення.

Оформити замовлення в Інтернет-магазині

  • додаєте вподобаний Вам товар в корзину (натискаєте кнопку “Додати в корзину”);
  • потім заходите в розділ “Кошик” і натискаєте кнопку “Оформити замовлення”;
  • якщо Ви не зареєстровані у магазині то натискаєте на посилання “Реєстрація”;
  • далі заповнюєте адресу доставки і натискаєте “Виконати”;
  • на Ваш E-mail прийде лист з Замовленням.

Звертаємо Вашу увагу,що в цьому листі не буде реквізитів для оплати. Після перевірки наявності замовленого Вами товару,на вказаний при реєстрації E-mail, менеджер надішле Вам лист з бланком замовлення та реквізитами на оплату.
Не забудьте повідомити про оплату. Це можна зробити написавши на наш E-mail або Viber.

    Ми не приймаємо замовлення в телефонному режимі, але Ви завжди можете написати нам на Viber чи скористатися формою зворотнього звязку.